אודות יונדאי מודיעין

מרכז השירות והמכירה יונדאי מודיעין הוקם ברחוב המכונאי, בלבו של אזור המוסכים והרכב של העיר. מחשבה רבה וניסיון רב שנים באו לידי ביטוי בתכנונו של המרכז, שנועד לאפשר לנו, אנשי הצוות, להעניק לך, הלקוח, את השירות המקצועי, הנעים והיעיל ביותר. המבנה עומד באמות המידה הקפדניות של יונדאי העולמית, ומאובזר במילה האחרונה של מכונאות הרכב. כמו כן, אנו עומדים בתקנים מחמירים של איכות הסביבה, הכוללים הפרדת שמנים, ניקוז מתקדם ועוד.   במרכז השירות מוצעים שירותי רכב מקיפים, החל מנסיעת מבחן בדגמי יונדאי השונים, דרך מכירת כל הדגמים החדישים של יונדאי, וכמובן – טיפולים שוטפים בכל דגמי יונדאי (בהתאם להנחיות היצרן), תיקון תאונות ותקלות, חשמלאות, פחחות ועוד. כחלק מהשירות המקיף ללקוחותינו, אנו מצעים גם שירות העברת טסט ושירותי שינוע של המכונית מבית הלקוח אלינו ובחזרה.

יונדאי מודיעין – נוהגים במקצוענות, בבטיחות, באמינות ובאחריות

יונדאי מודיעין: נוהגים במקצוענות   מכונאים, חשמלאי רכב, פחחים, מאבחנים… כולם עומדים במבחנים המקצועיים של היבואן, וכולם עוברים השתלמויות שוטפות המחזקות את הידע המקצועי שלהם, מעדכנות אותם בחידושים ובדרישות הייחודיות של הדגמים השונים, ומבטיחות שהיונדאי שלך תקבל טיפול מקצועני – ללא פשרות.

יונדאי מודיעין: נוהגים בבטיחות

בדרך לעבודה, בדרך לביקור משפחתי או בדרך לחופשה – למכונית חלק חשוב בשמירה על בטיחותם של בני המשפחה שלנו. כל אחד מאנשי הצוות שלנו מחוייב בראש ובראשונה לבטיחות שלך – לשמירת חייך וחיי הנוסעים שאיתך, ולשמירה על ערכו של הרכב שלך..

יונדאי מודיעין: נוהגים באחריות

כאשר משתמשים בחלפים מקוריים – כפי שאנו מקפידים לעשות – אנחנו משיגים מטרה כפולה: אנחנו מבטיחים לך שקט נפשי, וגם אחריות של שנתיים על החלק שהוחלף. במקרים בהם ניתן להשתמש בחלפים איכותיים אחרים, נמליץ לך על הבחירה הטובה והמשתלמת ביותר, מבלי לפגוע בבטיחותך.

 

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם:
מרכז השירות
רח' המכונאי 17, ישפרו סנטר, מודיעין

שעות הפתיחה:
ימי א-ה 7:30-16:30
יום ו 7:30-13:00

טל': 08-6775050
פקס: 08-6519569
service@hmod.co.il
אולם התצוגה
רח' המכונאי 17, ישפרו סנטר, מודיעין

שעות הפתיחה:
ימי א-ה 9:00-18:00
יום ו 9:00-13:00

טל': 08-6775050
sales@hmod.co.il